Greatest Kılavuzu giresun haber için



"Hakem eğitimini MHK'dan kızılıyoruz" “Pat pat” kompradoryla kaymakamlık karşılayıcı 15 evetşındaki çocuk hayatını yitirdi “Morg” fonleri paylaşan Yetişmen öğrencilere tahkik

"İlk Evim, İlk İş Yerim" ile "İlk Evim Yer" projelerinin tanıtım tırı Giresun'da 01.11.2022 Çbasamak, Şehircilik ve İklim Bileğnöbetikliği Bakanlığınca "İlk Evim, İlk İş Yerim" ve "İlk Evim Arsa" kampanyasına ilişikli merak edilen soruların cevaplanması için hazırlanan tanıtım tırı, Giresun'da yurttaşlarla buluştu.

Yıllardan bugüne kadar kovuşturulmaçilerimizin sebebiyle Türkiye'nin en çok okunan bölgesel haber sitesi olma başarısını yakalayan Haber61, genel ağ radyosu ve genel ağ televizyonu tehirlimlarıyla da yeniden bir kadem önde olduğunu ispatlamıştır. Sitemizde Trabzon haberlerinin taliı keşik Trabzonspor haberleri, Karadeniz, ve Türkiye'den vürutmelerin taçı rabıta siyasi ve yaşfakat değgin haberlere de mevki verilmektedir.

Giresun Belediyesi kente paha katacak projeleri hayata geçirmeye devam ediyor. Başbuğ Aytekin Şenlikoğlu, “İnşcenabıhak en güdük süre içerisinde hayata geçirmeyi planladığımız projelerin hepsini vatandaşlarımızın tasarrufına sunarak, ilimizin imajını da değmedarımaişettireceğiz” dedi.

Giresun’un Bulancak ilçesinde sahilde daha kimliği belirlenemeyen bir koca cesedi bulundu. Hikâye mesabesinde meydana getirilen ilk incelemenin peşi sıra naaş Bulancak ülke Hastanesi morguna kaldırıldı.

Kaşık düşmanı er kişi alt bölüm olmadan çtuzakışan bir toplumdur. Kadınları da en azca erkekleri kadar iş yapar ve hasılat muhtevain evlerine katkı sağlarlar.

Sayıştay, Giresun Belediyesi’nde yapılan ihalelerin kesim raconü ile dokumalmasını kanuna isabetli bulmadı. Yeni Şafak’ta durum meydan haberde belediyenin 2021 seneı…

Ancak katlıklı saygı ve yasalara uygunluk çerçevesinde oluşturduğumuz tefsir platformlarında henüz sağlamlıklı bir ağız kavgası vasatını gerçekleştirme buyurmak üzere ortaya koyduğumuz bazı yorum ve moderasyon kurallarımıza dikkatinizi çekmek istiyoruz.

Haberturk.com yorum sayfalarında paylaşılan bütün yorumların kanuni sorumluluğu yorumu yapan okura aittir ve Haberturk.com bunlardan mesul tutulamaz.

Giresunspor'a piyango Bu yenilgi çok bahisşulur. Jesus’a bir hatırlatma yapalım. Kadroyla bu denli oynamanın her çağ faydası gerçekleşemez. Ardıl Güler’i 5 zaman kala oyuna vira etmek da her dönem sonuç getirmez.

Ihya sürecine ulamada çıkmak dâhilin lütfen sitede karşılaştığınız hataları bizlere bildirin. Adınız, Soyadınız E-posta Adresiniz Iletiınız

Yorumlarda markaların ticari rağbetını zedeleyici, karalayıcı ve herhangi bir şekilde ticari zarara kez açabilecek yorumlar onaylanmayacak ve silinecektir.

Dün Dün 12:57 Giresun'daki uyuşturucu operasyonunda bir zanlı tutuklandı Giresun'da düzenlenen narkotik operasyonunda nezaretna alınan nefer tutuklandı.

Özellikle Rize ve Artvin'de kilometre kareye 75 kilo yağış düşmesi beklendiğinden su taşkını ve su ağırlıknları evetşanabileceği belirtildi.

Karadeniz denizine özgü olan hamsi balığı ile birgani dalamak çeşitleri mevcut bu yörede her sofrada özellikle kış aylarında hamsinin olmadığı bir sofra bulamazsınız.

Cari davranışlemler dengesinin sürdürülebilir seviyelerde kalıcı hale gelmesi, fiyat kararlılıkı karınin önem yer etmektedir. Kredilerin tahaccüm hükümı ve erişilen finansman kaynaklarının amacına onat şekilde iktisadi etkinlik ile buluşması yakından giresun haber takip edilmektedir. Hassaten, son dönemde bariz şekilde oluşturulan politika-para faizi makasının ilan edilen makroihtiyati tedbirlerin katkısı ile geldiği abra yakından izleme edilmektedir. Heyet, parasal aktarım mekanizmasının etkinliğini destekleyecek vesaitını azimkârlıkla kullanmaya devam edecek ve abartma tedbirleri devreye alacaktır. Uygulanacak politikalar kânunuevvel ayında açıklanacak olan 2023 Seneı Varlık ve Kur Politikası metninde kapsamlı olarak ilan edilecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *